piątek, 9 czerwca 2017

Postać Dramatu - Yavandir Aravar, Smoczy Mag.

Dziś mam dla Was propozycję zasad kolejnej Postaci Dramatu do Warheim FS - szanowne państwo-draństwo oto Yavandir Aravar, Smoczy Mag!

Wszelkie uwagi, komentarze i sugestie mile widziane. Jeżeli dostrzegliście jakieś błędu lub macie pomysł na jakąś modyfikację to piszcie.

Jeśli szanowne państwo-draństwo ma pomysły na kolejnych bohaterów specjalnych do Warheim FS, a wystarczy mi nawet krótki opis zawarty w kilku zdaniach, to piszcie śmiało w komentarzach poniżej.Zachęcam także do POLUBIENIA gry Warheim FS na FB,
dołączenia do BLOGOSFERY oraz komentowania wpisów!
Zapraszam także na forum AZYLIUM, które skupia graczy
Mordheim i Warheim FS.

2 komentarze:

 1. Podoba mi się opis, koncepcja i zestaw umiejętności, oprócz jednej rzeczy.

  Całkowicie mi nie pasuje ta dodatkowa kość chaosu. Argument, że bohater lekkomyślnie podchodzi do tematu czarowania w ogóle nie pasuje mi do elfa. Według fluffu, elf, który nauczy się jednego koloru w Białej Wieży, osiąga poziom ludzkiego arcymaga. Dlaczego więc elf, po nauce w najlepszej uczelni magicznej w tym świecie, nawet, jeśli przerwał studia, dostaje kostkę chaosu, a ludzcy czarnoksiężnicy, którzy nie mają żadnego formalnego wykształcenia w sztuce czarowania, nie mają w ogóle zwiększonego ryzyka?

  Rozumiem, że jest coś takiego, jak game logic. Rozumiem, że gra musi być przede wszystkim zbalansowana i dawać fun, a dopiero w drugiej kolejności trzymać się fluffu. Mimo wszystko, spodziewałbym się, że elficki mag zna się na swojej robocie, a ludzki czarnoksiężnik będzie miał w jakiś sposób zwiększone ryzyko przy czarowaniu w stosunku do imperialnego magistra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to trzeba by już zapytać autorów Games Workshop, bo to o ile dobrze pamiętam zasada z Warhammer Fantasy Battle przedstawiona w Księdze Armii Elfów Wysokiego Rodu.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...